News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका भुमिका गिरीले मृगौला पिडित सुकलाल तामाङलाई गरिन २० हजार सहयोग

बोम वहादुर परियार२ भाद्र, प्यूठान
९१६ पटक
२ भाद्र, प्यूठान

दुबै मृगौला फेल भई उपचार गर्न आर्थिक समस्या रहेका रामेछाप जिल्ला दोरम्बा गाउपालिका वडा नम्बर २ रामेछाप निबासि ३५ वार्षिय सुकलाल तामाङलाई सोमबार नेपालि लोक तथा दोहोरी गायिका भुमिका गिरिले २० हजार सहयोग गर्नुभएको छ ।
गत फागुन महिनादेखि शहिद धर्मभक्त रास्ट्रिय प्रत्यारोपण केन्द्र भक्तपुरमा उपचाररत मृगौला पिडित तामाङलाई कोठामै पुगेर सहयोग गरेको गायिका गिरिले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो “बिरामी सुकलालको अबस्था समस्याग्रस्त लाग्यो। आफ्नो तिज खर्च कटौती गरि बिरामि को डाईलाईसिसमा सहज होस भनेर २० हजार रकम सहयोग गरेको हु। ” यस अघि पनि समस्यामा रहेका असाह्य मानिसहरुलाई सहयोग गर्दै आईरहेको समेत उहाले बताउनु भयो ।
बिरामि सुकलाल तामाङ अहिले भक्तपुर स्थित कोठा भाडामा आफ्नो परिवारसंग बस्दै आउनुभएको छ । सोमबार दिउसो गायिका भुमिका गिरीको फेसवुक लाईभमा कुराकानि गर्दै बिरामि सुकलालको श्रीमती प्रमिला तामाङले रामेछापमा रहेको घर बाहेक सबै सम्पत्ति बेचेर श्रिमानको उपचार गराईरहेको र सबैलाई सहयोग को लागि अपिल समेत गर्नुभएको छ । “घरमा बालबच्चा एक्लै छोडि श्रीमानको उपचार गर्न आएको हु , हप्तामा २ पटक डाईलाईसिस गर्नु पर्छ। एकपटक डाईलाईसिस गराएको ५ हजार खर्च आउछ सोहि रकम जुटाउन निकै गाह्रो भैरहेको छ।” उहाले बताउनु भयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...