News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका भुमिका गिरीले मृगौला पिडित सुकलाल तामाङलाई गरिन २० हजार सहयोग

बोम वहादुर परियार२ भाद्र, प्यूठान
८३२ पटक
२ भाद्र, प्यूठान

दुबै मृगौला फेल भई उपचार गर्न आर्थिक समस्या रहेका रामेछाप जिल्ला दोरम्बा गाउपालिका वडा नम्बर २ रामेछाप निबासि ३५ वार्षिय सुकलाल तामाङलाई सोमबार नेपालि लोक तथा दोहोरी गायिका भुमिका गिरिले २० हजार सहयोग गर्नुभएको छ ।
गत फागुन महिनादेखि शहिद धर्मभक्त रास्ट्रिय प्रत्यारोपण केन्द्र भक्तपुरमा उपचाररत मृगौला पिडित तामाङलाई कोठामै पुगेर सहयोग गरेको गायिका गिरिले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो “बिरामी सुकलालको अबस्था समस्याग्रस्त लाग्यो। आफ्नो तिज खर्च कटौती गरि बिरामि को डाईलाईसिसमा सहज होस भनेर २० हजार रकम सहयोग गरेको हु। ” यस अघि पनि समस्यामा रहेका असाह्य मानिसहरुलाई सहयोग गर्दै आईरहेको समेत उहाले बताउनु भयो ।
बिरामि सुकलाल तामाङ अहिले भक्तपुर स्थित कोठा भाडामा आफ्नो परिवारसंग बस्दै आउनुभएको छ । सोमबार दिउसो गायिका भुमिका गिरीको फेसवुक लाईभमा कुराकानि गर्दै बिरामि सुकलालको श्रीमती प्रमिला तामाङले रामेछापमा रहेको घर बाहेक सबै सम्पत्ति बेचेर श्रिमानको उपचार गराईरहेको र सबैलाई सहयोग को लागि अपिल समेत गर्नुभएको छ । “घरमा बालबच्चा एक्लै छोडि श्रीमानको उपचार गर्न आएको हु , हप्तामा २ पटक डाईलाईसिस गर्नु पर्छ। एकपटक डाईलाईसिस गराएको ५ हजार खर्च आउछ सोहि रकम जुटाउन निकै गाह्रो भैरहेको छ।” उहाले बताउनु भयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

योजना कार्यान्वयनका लागि वडाध्यक्षले बोलाए सर्वपक्षीय बैठक

मोटरबाटो स्तरोन्नती गर्ने विषयमा मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं.३ मा सर्वदलीय/सर्वपक्षीय छलफल भएको छ । शुक्रबार...

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...

शिक्षकका माग पुरा नभए आन्दोलन थप शसक्त हुने

विद्यालय शिक्षा विधेयकका कतिपय व्यवस्थाप्रति विरोध जनाउँदै शिक्षकहरुको छाता संगठन नेपाल शिक्षक महासंघले आन्दोलनका कार्यक्रम...