News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गायिका भुमिका गिरीले मृगौला पिडित सुकलाल तामाङलाई गरिन २० हजार सहयोग

बोम वहादुर परियार२ भाद्र, प्यूठान
७३४ पटक
२ भाद्र, प्यूठान

दुबै मृगौला फेल भई उपचार गर्न आर्थिक समस्या रहेका रामेछाप जिल्ला दोरम्बा गाउपालिका वडा नम्बर २ रामेछाप निबासि ३५ वार्षिय सुकलाल तामाङलाई सोमबार नेपालि लोक तथा दोहोरी गायिका भुमिका गिरिले २० हजार सहयोग गर्नुभएको छ ।
गत फागुन महिनादेखि शहिद धर्मभक्त रास्ट्रिय प्रत्यारोपण केन्द्र भक्तपुरमा उपचाररत मृगौला पिडित तामाङलाई कोठामै पुगेर सहयोग गरेको गायिका गिरिले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो “बिरामी सुकलालको अबस्था समस्याग्रस्त लाग्यो। आफ्नो तिज खर्च कटौती गरि बिरामि को डाईलाईसिसमा सहज होस भनेर २० हजार रकम सहयोग गरेको हु। ” यस अघि पनि समस्यामा रहेका असाह्य मानिसहरुलाई सहयोग गर्दै आईरहेको समेत उहाले बताउनु भयो ।
बिरामि सुकलाल तामाङ अहिले भक्तपुर स्थित कोठा भाडामा आफ्नो परिवारसंग बस्दै आउनुभएको छ । सोमबार दिउसो गायिका भुमिका गिरीको फेसवुक लाईभमा कुराकानि गर्दै बिरामि सुकलालको श्रीमती प्रमिला तामाङले रामेछापमा रहेको घर बाहेक सबै सम्पत्ति बेचेर श्रिमानको उपचार गराईरहेको र सबैलाई सहयोग को लागि अपिल समेत गर्नुभएको छ । “घरमा बालबच्चा एक्लै छोडि श्रीमानको उपचार गर्न आएको हु , हप्तामा २ पटक डाईलाईसिस गर्नु पर्छ। एकपटक डाईलाईसिस गराएको ५ हजार खर्च आउछ सोहि रकम जुटाउन निकै गाह्रो भैरहेको छ।” उहाले बताउनु भयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

एउटा खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न सकिन्न – प्रतिनिधि सभा सदस्य थापा

प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्य थापाले एकपटकको खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न नसकिने बताएका छन ।...

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

लामो समय पछि चोरी गर्ने व्यक्ति पक्राउ

पटक पटक चोरिमा संलग्न एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका...

नगर प्रमुख योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियुक्त

प्यूठान नगरपालिका प्रमुख बिष्णु बहादुर योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियूक्त भएका छन् ।...

शहीदका सपना पूरा गर्न हातेमालो गरौं : प्रचण्ड

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले शहीदको सपना पूरा गर्न सबैले हातेमालो गरेर अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी