News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

डोवाटे विश्वकर्मा बने मन्त्री, आजै साँझ ५ बजे सपथ : गण्डकी

युवराज श्रेष्ठ२०७८ असोज २५ पाेखरा
३५१ पटक
२०७८ असोज २५ पाेखरा

गण्डकी प्रदेशका सांसद डोवाटे विश्वकर्मा मन्त्री नियुक्त भएका छन्।

मुख्यमन्त्री कृष्णचन्द्र नेपाली पोखरेलले साँझ ५ बजे मन्त्रीको सपथ ग्रहणका लागि बोलाएको सांसद डोवाटेले बताए। यसअघि कांग्रेस गठबन्धन सरकार विस्तार गर्दा डोवाटेलाई मन्त्री बनाउने पक्कापक्की भएको थियो। मुख्यमन्त्री पोखरेलले मन्त्रीको सपथ लिन बोलाए पनि सपथ ग्रहणमा भने डोवाटेको ठाउँमा व्यवसायी सांसद विन्दुकुमार थापालाई सपथ खुवाइएको थियो।

दलित सांसदलाई सपथ ग्रहण समारोहमा बोलाएर नाम काट्ने र व्यवसायीलाई मन्त्री नियुक्त गरेको भन्दै त्यतिबेला गठबन्धन सरकारको आलोचना भएको थियो। सांसद डोवाटेलाई मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषदको कार्यालयमा बिनाविभागीय मन्त्रीका रूपमा नियुक्त गरिएको मुख्यमन्त्री पोखरेलले बताए।उनलाई कुन मन्त्रालयको जिम्मेवारी दिने भन्नेबारे निर्णय भइनसकेको उनले बताए।

प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवालाई आइतबार डोवाटेले भेटेका थिए।

भेटघाटमा प्रधानमन्त्रीसमक्ष डोवाटेले सभापतिको आशीर्वादको आशा राख्छु भनेका थिए। जवाफमा सभापति देउवाले मेरो आशीर्वाद रहिरहन्छ भनेको डोवाटेले जानकारी दिए। देउवाकै निर्देशनमा डोवाटेलाई मन्त्री बनाउन लागेको एक सांसदले बताए।

मुख्यमन्त्री पोखरेलनिकट स्रोतले भने यसअघि नै डोवाटेलाई मन्त्री बनाउने तयारी भएको जनाएको छ। अघिल्लो साता काठमाडौं पुगेर मुख्यमन्त्री पोखरेलले सभापति एवं प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, बरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल र माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग सल्लाह गरेर डोवाटेलाई मन्त्री बनाउने निर्णय गरेको जनाएको छ।

 

सेताेपाटी

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...