News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान जिल्लाका एक डाेजर चालक अर्घाखाँचीमा मृत अवस्थामा

झुलेनी पाेष्ट२०७९साउन१७, प्यूठान
१०६ पटक
२०७९साउन१७, प्यूठान

प्यूठान जिल्लाका एक युवक अर्घाखाँची जिल्लामा मृत अवस्थामा भेटिएका छन । गौमुखि गाउँपालिका ४ पुजा निवासी डोजर चालक कुशल के.सी. मृत अवस्थामा भेटीएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ ।

चालक के.सी. भुमिकास्थान नगरपालिका १० नं वडा स्थित तल्लापाकु भन्ने स्थानमा मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् । प्यूठानबाट ब्यवसायिक कामका शिलशिलामा अर्घाखाँची गएका उनी ३ दिनदेखि परिवारको सम्पर्कमा थिएनन् । मृतक के.सी.सँग गएका टुक बहादुर के.सी.का अनुसार यो घटना हत्या गरीएको आशंका गरीएको छ । हत्या हुनुपुर्व व्यवसायिक कामका लागि गएका ब्यक्तिहरुसँग रकम असुलिका क्रममा केहि विवाद भएको र उनी भागेर प्यूठान फर्केका थिए । घटना स्थलमा मृत अवस्थामा भेटिएका उनको जुत्ता खोलिएको खोलिएको भेटिएको, जुत्ताभित्र खाली पर्स राखिएको, मृत अवस्थामा घोप्टो परी फेला परेको उनको शव नजिकै मुवाइल राखिएको, दुबै कान च्यातिएको, खुट्टाको बुढि औला काटीएको र आँखा मुनि घाउ चोट लागेको प्यूठानबाट घटना स्थल पुगेका महेन्द्र चन्दले  जानकारी दिए । ब्यवसायिक कामको शिलशिलामा अर्घाखाँची गएका के.सी. व्यवसायिक काम वापतको असुल पैसा उठाउनका लागि प्युठानबाट गएका थिए । घटना स्थलको प्रकृति हेर्दा प्यूठानबाट अर्घाखाँची गएका मृतकका आफन्तले शुनियोजित रुपमा हत्या गरीएको आशंका गरेका छन । मृत अवस्थामा भेटिएको के.सि.को स्थानीय र प्रहरीको सहयोगमा शवलाइ पोष्टमार्टमका अर्घाखाँची जिल्ला अस्पताल सन्धिखर्क लगिएको छ । घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी