News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड सम्पन्न

बिबश घर्ति मगर१६ पुष २०७९
२२६ पटक
१६ पुष २०७९

प्यूठान नगरपालिकाले आयोजना गरेको तेस्रो अन्तर मा.बि स्तरिय राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड तेस्रो दिन आज सम्पन्न भएको छ । १४ गते देखी सुरु भएको कार्यक्रम आज समाप्त भएको हो ।
१०० मिटर दौडमा छात्र पब्लिक आवासिय मा.वि क्वाडी प्रथम, भुवनेश्वरी मा.बि खैरा द्धितीय, जनता मा.बि बाग्दुला तृतीय तथा छात्रा तर्फ ने.रा.मा.टारी प्रथम, भुवनेश्वरी मा.बि खैरा द्धितीय, र जनता मा.बि बाग्दुला तृतीय भएको । २०० मिटर भएको दौडमा छात्र भुवनेश्वरी मा.बि खैरा प्रथम, पब्लिक आवासिय मा.वि क्वाडी द्धितीय, क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय भएकोमा छात्रामा भुवनेश्वरी मा.बि खैरा प्रथम, क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला द्धितीय, जनता मा.वि बास्बोट तृतीय भयो । अर्काे ४०० मिटरको दोडमा छात्र जनता मा.बि बाग्दुला प्रथम, पब्लिक आवासिय मा.वि क्वाडी द्धितीय, भुवनेश्वरी मा.बि खैरा तृतीय हुँदा छात्रामा जनता मा.बि बाग्दुला प्रथम, शिद्ध मा.बि जुर्मिकाडा द्धितीय र भुवनेश्वरी मा.बि खैरा तृतीय भएको छ ।

मुक्ति मा.बि रातामाटा प्रथम

त्यस्तै ८ सय मिटरको दौडमा छात्रा तर्फ जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना द्धितीय, भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भए सँगै छात्रमा जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय, अनि क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय भएको हो । १५ सय दौडमा छात्रा तर्फ मुक्ति मा.वि रातामाटा प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय र भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भएको छ भने छात्र तर्फ बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय र धर्मावती मा.बि लम्च्याङ तृतीय भएको छ । ३ हजारको दौडमा छात्रा तर्फ जनता मा.बि बाग्दुला प्रथम, धर्मावती मा.बि माझकोट द्धितीय, बालबिद्या मा.बि खैरा तृतीय भएको छ भने छात्रमा क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला प्रथम, मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय, र जनता मा.बि बाग्दुला तृतीय भएको हो ।

जनता मा.बि द्धितीय

लङ्गजम्पमा छात्रा तर्फ क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, जनता मा.वि बाग्दुला तृतीय तथा छात्रमा पब्लिक बोर्डिङ प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, मुक्ति मा.वि रातामाटा तृतीय भएको छ । हार्ईजम्प तर्फ छात्रामा जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, जानकी मा.वि चितिखोला र मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय, तथा भुवनेश्वर मा.वि खैरा तृतीय भएको हो भने छात्र तर्फ क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला प्रथम, भुवनेश्वर मा.वि खैरा द्धितीय, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना तृतीय भयो । त्रिपलजम्प छात्रामा भुवनेश्वर मा.वि खैरा प्रथम, बालविद्या मा.वि मजुवा मरन्ठाना तथा मुक्ति मा.वि रातामाटा द्धितीय र जनता मा.वि बाग्दुला तृतीय भयो भने छात्र तर्फ भुवनेश्वर मा.वि खैरा प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय, क्षेत्रबिकास मा.वि पुण्यखोला तृतीय भएको हो । अर्काे भएको रिले दौडमा छात्र जनता मा.बि बाग्दुला प्रथम, मुक्ति मा.बि रातामाटा द्धितीय, जनता मा.बि बाग्दुला तृतीय हुँदा छात्रा तर्फ भुवनेश्वरी मा.बि प्रथम, बालबिद्या मा.बि द्धितीय र शिद्ध मा.बि जुर्मिकाडा तृतीय भएको छ ।

जनता मा.बि प्रथम

सटफुट थ्रोमा छात्र जनता मा.बि प्रथम, मुक्ति मा.बि रातामाटा द्धितीय, शिद्ध मा.बि जुर्मिकाडा तृतीय भएको छ भने छात्रामा मुक्ति मा.बि रातामाटा प्रथम, बालबिद्या मा.बि खैरा र जनता मा.बि बाग्दुला द्धितीय, क्षेत्रबिकास मा.बि पुण्यखोला तृतीय भएको हो । त्यस्तै ज्यापलिङ थ्रो अन्तर्गत छात्र क्षेत्रबिकास मा.बि पुण्यखोला प्रथम,मुक्ति मा.बि रातामाटा द्धितीय,जनता मा.बि बाग्दुला तृतीय भएपछि छात्रामा मुक्ति मा.बि रातामाटा प्रथम,जनता मा.बि बाग्दुला द्धितीय र शिद्ध मा.बि जुर्मिकाडा तृतीय भएको छ । एथलेटिक्स खेलमा छात्र तर्फ जनता मा.बि बाग्दुला प्रथम, भुवनेश्वरी मा.बि खैरा द्धितीय, क्षेत्रबिकास मा.बि पुण्यखोला तृतीय भएको हो ।

मुक्ति मा.बि रातामाटा द्धितीय

त्यस्तै भलिबल तर्फ छात्र मुक्ति मा.बि रातामाटा प्रथम, जनता मा.वि बाग्दुला द्धितीय र जनता मा.वि बास्बोट तृतीय भयो भने छात्रा तर्फ जनता मा.वि बाग्दुला प्रथम, मुक्ति मा.बि रातामाटा द्धितीय हुँदा भुवनेश्वरी मा.बि खैरा तृतीय भएको छ । यो बर्षको राष्ट्रपति रनिङ शिल्डको उपाधिमा पहिलो जनता मा.बि बाग्दुला, द्धितीय भुवनेश्वरी मा.बि खैरा र तृतीय भएको मुक्ति मा.बि रातामाटा ले शिल्ड जितेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...