News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा सहभागी खेलाडीलाई नगरपालिकाद्वारा सम्मान

झुलेनीपोष्ट२०७९ फागुन२२, प्यूठान
३०० पटक
२०७९ फागुन२२, प्यूठान

प्यूठान नगरपालिकाले जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्रथम हुने खेलाडीहरुलाई सम्मान गरेको छ । नगरपालिकाले सोमबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी जिल्ला स्तरीय बाह्रौ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्रथम, द्धितीय र तृतीय स्थान हासिल गर्न सफल प्यूठान नगरपालिकाका खेलाडीहरुलाई प्रमाण पत्र र नगदले पुरस्कृत गरेको हो । खेलाडी टिमलाई नगद एक लाख भन्दा धेरै रकम सहित सम्मान गरिएको छ ।
कार्यक्रममा नगरपालिकाबाट राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा एथलेटिक्स अन्तर्गतका विविध विधामा सफल भएका सहित सहभागी खेलाडीलाई समेत सम्मान गरिएको प्यूठान नगरपालिका उपप्रमुख देबेन्द्र बर्माले जानकारी दिए । खेलाडीहरुलाई खेल तर्फ उत्साहित गराउने उद्देश्यले फागुपूर्णिमा (होली) पर्व को अवसरमा नगरपालिकाले सम्मान गरेको उनले बताए ।गत फागुन १८ गतेदेखी सुरु भएको जिल्ला स्तरीय बाह्रौ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्यूठान नगरपालिकाले अन्य ८ वटा पालिकालाई पछि पार्दै रनिङ शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधी जितेको थियो । नगरपालिकाले १४ स्वर्ण, ९ रजत र ५ कास्य प्राप्त गरेको थियो । प्रतियोगितामा प्यूठान नगरपालिकाबाट ७१ जना खेलाडी सहभागी भएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः एक जनाको मृत्यु

नौबहिनी गाउँपालिका–४ सुत्लावाङमा आइतबार भएको जिप दुर्घटनामा घाइते भएका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः चालक सहित नौ जना घाइते, चार जना बुटवल रिफर

प्यूठानको सुत्लावाङमा भएको गाडी दुर्घटनामा चालक सहित नौ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना, आठ जना घाइते

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना हुँदा आठ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको लागि छुटेको लु...

नेकपा (एमाले) प्यूठान नगर कमिटीले बुझायो नगरपालिकालाई १६ बुँदे ध्यानाकर्षण पत्र

नेकपा एमाले प्यूठान नगरकमिटीले प्यूठान नगरपालिकालाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । नगरकमिटी अध्यक्ष गिरुप्रसाद भण्डारी...

गौमुखीमा एक पुरुष मृत अवस्थामा भेटिए

प्यूठानमा एक जना पुरुष मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । शनिबार विहान प्यूठानको गौमुखी गाउँपालिका...