News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा सहभागी खेलाडीलाई नगरपालिकाद्वारा सम्मान

झुलेनीपोष्ट२०७९ फागुन२२, प्यूठान
२०३ पटक
२०७९ फागुन२२, प्यूठान

प्यूठान नगरपालिकाले जिल्ला स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्रथम हुने खेलाडीहरुलाई सम्मान गरेको छ । नगरपालिकाले सोमबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी जिल्ला स्तरीय बाह्रौ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्रथम, द्धितीय र तृतीय स्थान हासिल गर्न सफल प्यूठान नगरपालिकाका खेलाडीहरुलाई प्रमाण पत्र र नगदले पुरस्कृत गरेको हो । खेलाडी टिमलाई नगद एक लाख भन्दा धेरै रकम सहित सम्मान गरिएको छ ।
कार्यक्रममा नगरपालिकाबाट राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा एथलेटिक्स अन्तर्गतका विविध विधामा सफल भएका सहित सहभागी खेलाडीलाई समेत सम्मान गरिएको प्यूठान नगरपालिका उपप्रमुख देबेन्द्र बर्माले जानकारी दिए । खेलाडीहरुलाई खेल तर्फ उत्साहित गराउने उद्देश्यले फागुपूर्णिमा (होली) पर्व को अवसरमा नगरपालिकाले सम्मान गरेको उनले बताए ।गत फागुन १८ गतेदेखी सुरु भएको जिल्ला स्तरीय बाह्रौ राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगितामा प्यूठान नगरपालिकाले अन्य ८ वटा पालिकालाई पछि पार्दै रनिङ शिल्ड प्रतियोगिताको उपाधी जितेको थियो । नगरपालिकाले १४ स्वर्ण, ९ रजत र ५ कास्य प्राप्त गरेको थियो । प्रतियोगितामा प्यूठान नगरपालिकाबाट ७१ जना खेलाडी सहभागी भएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा...

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...