News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अखिल क्रान्तिकारीले क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने

सिखबर संवाददाता२०७५ कात्र्तिक ५
१०११ पटक
२०७५ कात्र्तिक ५

प्यूठानः प्यूठानमा खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता हुने भएको छ । अखिल नेपाल स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन(क्रान्तिकारी) प्यूठानले तत्कालिन जिल्ला कमिटि सदस्य महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने जनाएको छ ।
सोमबार जुम्रीमा पत्रकार सम्मेलन गरी ‘दोश्रो महेश स्मृति खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता २०७५’ गर्न लागेको जानकारी गराएको हो । ५० हजार विजेता पुरस्कार राशी रहेको क्रिकेट प्रतियोगिता रहेको अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रीय सदस्य तथा प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज सुमनराज श्रेष्ठले जानकारी दिए । ‘पछिल्लो समयमा यूवाहरुलाई खेलकुद प्रति आकर्षण गर्न प्रतियोगिता आयोजना गरेका हौँ’ श्रेष्ठले भने । उनका अनुसार उपविजेताले २० हजार पुरस्कार पाउने छन् । प्रतियोगिता कात्र्तिक १६ गते देखि खेलकुद मैदान विजुवारमा हुने आयोजकले जनाएको छ । संगठनले २०७३ सालमा स्व.महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना गरेको थियो ।
पछिल्लो समयमा क्रिकेट यूवापुस्ताको लोकप्रिय खेल बन्दै गएको छ । सुरुमा भलिवल लगायतका खेलहरु मात्रै प्रतियोगिताका रुपमा खेलिने प्यूठानमा पछिल्लो समयमा खलंगा, विजुवार, दिहाल्नाचौर, भिंग्री, बांगेशाल लगायतका स्थानमा प्रतियोगितात्मक रुपमा सञ्चालन हुने गर्दछ । जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा क्रिकेट खेल प्रति मोह बढ्दै गएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी