News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अखिल क्रान्तिकारीले क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने

सिखबर संवाददाता२०७५ कात्र्तिक ५
११३३ पटक
२०७५ कात्र्तिक ५

प्यूठानः प्यूठानमा खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता हुने भएको छ । अखिल नेपाल स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन(क्रान्तिकारी) प्यूठानले तत्कालिन जिल्ला कमिटि सदस्य महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने जनाएको छ ।
सोमबार जुम्रीमा पत्रकार सम्मेलन गरी ‘दोश्रो महेश स्मृति खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता २०७५’ गर्न लागेको जानकारी गराएको हो । ५० हजार विजेता पुरस्कार राशी रहेको क्रिकेट प्रतियोगिता रहेको अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रीय सदस्य तथा प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज सुमनराज श्रेष्ठले जानकारी दिए । ‘पछिल्लो समयमा यूवाहरुलाई खेलकुद प्रति आकर्षण गर्न प्रतियोगिता आयोजना गरेका हौँ’ श्रेष्ठले भने । उनका अनुसार उपविजेताले २० हजार पुरस्कार पाउने छन् । प्रतियोगिता कात्र्तिक १६ गते देखि खेलकुद मैदान विजुवारमा हुने आयोजकले जनाएको छ । संगठनले २०७३ सालमा स्व.महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना गरेको थियो ।
पछिल्लो समयमा क्रिकेट यूवापुस्ताको लोकप्रिय खेल बन्दै गएको छ । सुरुमा भलिवल लगायतका खेलहरु मात्रै प्रतियोगिताका रुपमा खेलिने प्यूठानमा पछिल्लो समयमा खलंगा, विजुवार, दिहाल्नाचौर, भिंग्री, बांगेशाल लगायतका स्थानमा प्रतियोगितात्मक रुपमा सञ्चालन हुने गर्दछ । जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा क्रिकेट खेल प्रति मोह बढ्दै गएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...