News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अखिल क्रान्तिकारीले क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने

सिखबर संवाददाता२०७५ कात्र्तिक ५
१०५७ पटक
२०७५ कात्र्तिक ५

प्यूठानः प्यूठानमा खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता हुने भएको छ । अखिल नेपाल स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन(क्रान्तिकारी) प्यूठानले तत्कालिन जिल्ला कमिटि सदस्य महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता गर्ने जनाएको छ ।
सोमबार जुम्रीमा पत्रकार सम्मेलन गरी ‘दोश्रो महेश स्मृति खुल्ला क्रिकेट प्रतियोगिता २०७५’ गर्न लागेको जानकारी गराएको हो । ५० हजार विजेता पुरस्कार राशी रहेको क्रिकेट प्रतियोगिता रहेको अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रीय सदस्य तथा प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज सुमनराज श्रेष्ठले जानकारी दिए । ‘पछिल्लो समयमा यूवाहरुलाई खेलकुद प्रति आकर्षण गर्न प्रतियोगिता आयोजना गरेका हौँ’ श्रेष्ठले भने । उनका अनुसार उपविजेताले २० हजार पुरस्कार पाउने छन् । प्रतियोगिता कात्र्तिक १६ गते देखि खेलकुद मैदान विजुवारमा हुने आयोजकले जनाएको छ । संगठनले २०७३ सालमा स्व.महेश वि.क.को स्मृतिमा क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना गरेको थियो ।
पछिल्लो समयमा क्रिकेट यूवापुस्ताको लोकप्रिय खेल बन्दै गएको छ । सुरुमा भलिवल लगायतका खेलहरु मात्रै प्रतियोगिताका रुपमा खेलिने प्यूठानमा पछिल्लो समयमा खलंगा, विजुवार, दिहाल्नाचौर, भिंग्री, बांगेशाल लगायतका स्थानमा प्रतियोगितात्मक रुपमा सञ्चालन हुने गर्दछ । जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा क्रिकेट खेल प्रति मोह बढ्दै गएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी