News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता नौबहिनीमा सुरु

बिबश जि.एम२०८० पुष १
१४३ पटक
२०८० पुष १

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता नौबहिनी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । गाउँपालिकाको आर्थिक बर्ष ०८०/०८१ स्वीकृत बार्षिक कार्यक्रम अनुसार अन्तर स्थानीय तह स्तरिय पुरुष भलिबल प्रतियोगिता २०८० सञ्चालन गर्ने निर्णय अनुसार आइतबार आजदेखि खेल सुरु भएको हो ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि तथा लुम्बिनी प्रदेश सभा सासंद तुल्सिराम शर्माले प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै खेल क्षेत्रलाई विकास गर्नको लागि सबै राजनितिक दल एकजुट भएर लाग्नु पर्ने बताए । खेल क्षेत्रलाई राजनितिकिकरण गर्दा खेलाडीहरुले आफ्नो प्रतिभा देखाउन नसक्दा खेल क्षेत्र नै पछि परेको भन्दै यस्तो कार्य कोही कसैले पनि नगर्न सासंद शर्माले सबैलाई आग्रह समेत गरेका छन् ।

प्रतियोगितामा झिमरुक गाउँपालिका बाहेक जिल्लाका ८ स्थानीय तह, राप्ती गाउँपालिका दाङ, सुनिल स्मृति गाउँपालिका रोल्पा र बर्दघाट नगरपालिका नवलपरासी गरी ११ टिम सहभागि भएको नौबहिनी गाउँपालिकाका सूचना अधिकारी मेघराज बोहराले जानकारी दिए । उनका अनुसार खेल पुस ३ गते सम्म चल्ने छ । प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले १ लाख ५० हजार, द्धितियलाई १ लाख र तृतिय हुनेलाई ५० हजार मेडल, ट्रफी र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्ने छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...