News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बागलुङमा भएको बस दुर्घटनामा ९ जनाको ज्यान गयो

झुलेनी नेटवर्क२०८० चैत ६
१५० पटक
२०८० चैत ६

बस दुर्घटनामा परी एक पत्रकार सहित ९ जनाको मृत्यु भएको छ । रुकुम पूर्वबाट काठमाडौंका लागि छुटेको बागमती प्रदशे ०१–००६ ख ३८७९ नम्बरको बस सोमबार साझ बागलुङको निसीखोला गाउँपालिका ६ जाउलेपानीस्थित मध्यपहाडी लोकमार्गमा दुर्घटना भएको थियो ।

र्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेहरुमा रुकुम पूर्व सिस्ने गाउँपालिका ५ रुमालबाराका २५ बर्षिय पत्रकार विक्रम परियार, रुकुम पश्चिम मुसिकोट १ की २७ बर्षिया बिनिता के.सी, मुसिकोट नगरपालिका २ रातामाटाका बसधनी बबि ददेल नेपाली, मुसिकोट नगरपालिका–४ सोलाबाङकी ३५ बर्षिया टीका के.सी, मुसिकोट नगरपालिका–३ साँखकी कल्पना के.सी, दाङ घर भएका १८ बर्षिय लक्की पुन मगर, गोरखा घर भएकी गीता थापा, ललितपुरका सुजन महर्जन र रोल्पा घर भएका बास चालक सुवास गौतम भनेर चिनिने मानसिंह वि.क रहेका जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाग्लुङले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा परी २६ जना घाइते मध्ये २१ जनाको धौलागिरी अस्पताल बागलुङ र ५ जनाको मणिपाल अस्पताल पोखरामा उपचार भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बागलुङका सूचना अधिकारी मदन के.सी ले जानकारी दिए ।उनका अनुसार बस सडकदेखि करिब १ सय ५० मिटर तल खेसको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...