News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बालश्रम मुक्त घोषणा छैठाैँ बन्याे त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नम्बर २

नवराज राना मगर२०७८ मंसिर २३ रोल्पा
३९५ पटक
२०७८ मंसिर २३ रोल्पा

त्रिवेणी गाउँपालिका रोल्पाको छैठौं वडाको रुपमा २ नम्बर वडालाई बुधबार बालश्रम मुक्त वडा घोषणा गरिएको छ ।

“समृद्ध समाज निर्माणका लागि शिक्षाको पहुँचमा बालबालिका, हाम्रो साझा अभियान बालश्रम मुक्त त्रिवेणी गाउँपालिका” को नारालाई आत्मसाथ गर्दै अरनिको माध्यमिक विद्यालयको प्राङ्गनबाट निस्किएको बाजा गाजा सहितको बृहत र्याली मङ्गल बजार, नुवागाउ प्रहरी चौकि, नुवागाउ स्वास्थ चौकि हुदै पुनः स्कुलको प्राङ्गणमा आएर कोण सभामा परिणत भएको थियो ।

त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नम्बर २ का वडा अध्यक्ष कविराज वुढाको अध्यक्षतामा सुरुभएको कार्यक्रममा प्रमुख अथिति त्रिवेणी गाउँपालिकाअध्यक्ष शान्त कुमार वली, विशिष्ट अथिति त्रिवेणी गाउँपालिका उपाध्यक्ष सावित्रा वुढा घर्ती, विशेष अथिति त्रिवेणी गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत निम बहादुर केसी, अन्य अथितिहरुमा अरनिको माध्यमिक विद्यालय नुवागाउका प्रधानाध्यापक गणेश घर्ती, नेपाल शिक्षक महासघं त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष तथा शुक्र माध्यमिक विद्यालयका प्रधानाध्यापक पुर्ण बहादुर घर्ती, भगवती मा.वि. दहवनका प्रधानाध्यापक पर्शुराम वली, शिव माध्यमिक विद्यालय द्वावरपानिका शिक्षक श्यामराज विक, नेकपा एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य अमृत वुढा, नेकपा माओवादी केन्द्र त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष शेर सिंङ बन्दिपुरे , नेपाली काङ्ग्रेसका प्रतिनिधि भुप बहादुर रोका, प्रहरी चौकी नुवागाँउका प्रहरी साहयक निरिकक्ष बसन्त बहादुर डागी, सामुदायिक रेडियो पल्लवीका साहयक प्रशासन प्रमुख अमृत वली, वडा सचिव चुडामणि देवकोटा, वडा सदस्य, गाउपालिका तथा वडाका कर्मचारी, सम्पूर्ण राजनीतिक दलका प्रमुख तथा प्रतिनिधि, सामुदायिक वन महासंघ, विद्यालय व्यवस्थापन समिति, शिक्षक, विद्यार्थी, वाल कल्व, युवा कल्व, बाल अधिकारकर्मी, स्थानीयवासी, महिला समूह, आमा समुह तथा सम्पूर्ण सरोकार वालाको उपस्थिति रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रमको अवसर पारेर अरनिको माध्यमिक विद्यालयको कम्प्युटर ल्याव, हिरा स्मृति पुस्तकालय, ICT कलास भवनको पनि उत्घाटनका साथै विभिन्न टोलको पैसरु नाच, विद्यालयका विद्यार्थीको, नृत्य, गित गजल पनि प्रस्तुत गरिएको थियो । त्रिवेणी गाउँपालिका २ नम्बर वडा सदस्य धन बहादुर बस्नेतको स्वागत मन्तव्यबाट सुरुभएको कार्यक्रमको सञ्चालन शुक्र मा.वि. का शिक्षक पर्शुराम घर्तीले गर्नुभएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...